O firmie (rozwiń, by przeczytać więcej)
O firmie (rozwiń, by przeczytać więcej)

Dlaczego akurat wyspa? Dlaczego akurat tianDe?

Kilka słów o mnie. Nazywam się Marcin Jastrzębski, ukończyłem fizjoterapię oraz zarządzanie infrastrukturą lotniskową.

Pracowałem zarównio w zawodzie fizjoterapeuty (prowadziłem gabinet, salon), jak i przy samolotach liniowych w Kraków Airport (firma handlingowa). Oba zawody to moja pasja- latanie samolotami ultralekkimi i tematy związane ze zdrowiem, SPA, Wellness. W wolnej chwili prowadzę rytuały saunowe (auffguss).

Dlatego też firma nazywa się Pasja do SPA. Kieruję się zasadą, że cel musi być duży, żeby łatwiej było w niego trafić. Postanowiłem więc zamienić salon/gabinet na wyspę w galerii handlowej.

W ofercie posiadamy produkty dla niej i dla niego. Produkty mają rewelacyjne efekty- np. na wypadające włosy, na problemy ze skórą twarzy (np. trądzik różowaty, trądzik młodzięczy), na problemy ze skórą ciała, miejsc intymnych, na zmarszczki, program odchudzający, na cellulit i wiele innych. Marka tianDe (produkty z Tybetu na bazie naturalnych składników ma 700 różnych produktów).

To jedna z niewielu firm, która w ofercie ma praktycznie wszystko, co potrzeba, by wyposażyć swój dom w niezbędne produkty do użytku codziennego.

Jesteśmy na wyspie w Bonarce. Niedawno zaczęliśmy, stąd można mnie tam spotkać. Mocno angażuję się w rozwój wyspy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl